Sokak satıcıları kiralama

Sokak satıcıları kiralama

Sokak satıcıları kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok ürün elimizde mevcut olup, Başta dizi ve film çekimleri olmak üzere bir çok organizasyonda hizmet sunuyoruz. Doğum günü organizasyonu, Sünnet düğün organizasyonu yapacak müşterilerimiz için hem organizasyonu yapıyor hemde Pamuk şeker başta olmak üzere bir çok yiyecek grubunu dağıtımı sunuyoruz.

Sokak satıcıları kiralama

Pamuk şeker arabası kiralama

Pamuk şeker standı ve pamuk şeker arabası kiralama için bizimle iletişime taktirde İstanbul geneline fiyat farkı olmadan dağıtım hizmeti sunuyoruz. Pamuk şeker makinesi ile hizmet sunduğumuz alana önceden gelip hazırlıkları tamamlayıp siz değerli müşterilerimize en güzel şekilde sunum yapmaktayız.

İkram arabaları kiralama

İkram arabaları kiralama genelinde hizmetimiz şu şekilde olmaktadır. İkram arabaları kiralama içerisinde başta pamuk şeker standı kiralama olmak üzere Patlamış mısır arabası kiralama, Osmanlı macunu kiralama, Osmanlı şerbeti kiralama, Maraş dondurması dağıtımı, Bardak mısır, Süt mısır gibi bir çok ürün kapsamaktadır. İhtiyacınız olan İkram arabası için siteler arası dolaşıp kafanız karışmasın. Hepsini tek elden sizlere sunuyoruz.

Patlamış mısır arabası kiralama İstanbul

Patlamış mısır arabası kiralama İstanbul içi hizmetimiz dahilinde dağıtım elemanı ile beraber Patlamış mısır arabası ile dağıtım gerçekleştiriyoruz. Artık sadece Sinemada yemek zorunda değiliz. Yapmak istediğiniz organizasyonda büyük küçük herkes patlamış mısır yemesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0544 328 0942 numaralı telefondan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Osmanlı macunu kiralama

Osmanlı macunu kiralama kendi ustalarımızın nefis tarifleri ile hazırlanan, Osmanlı macunu gerek günümüzde gerekse Tarihi Osmanlı macuncusu olarak adlandırılan, Osmanlı kültürümüzün bizlere miras kalan tatlardan olan macun. Büyük küçük herkesin severek tükettiği lezzetli yiyecekler arasındadır. Geleneksel tat olan Osmanlı macunu tavsiye edilen yeme şekli genellikle limon ile olanıdır. Ekşi tatlardan hoşlanmayanlar için ise limon kullanmamak en doğrusu

Osmanlı şerbeti kiralama

Osmanlı şerbeti kiralama hizmetimizde diğerleri gibi randevu üzerine çalışıyoruz. Osmanlı şerbeti kiralama diğerlerinden farklı yanı önceden hazırlanması gereken bir yiyecek olması sebebi ile önceden randevu alınması en doğru olan şeklidir. Diğerleri gidilen mekanda yapılıp dağıtıldığı için Osmanlı şerbeti ile farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat